InstaBIZ

Lady Gaga këndon himnin kombëtar në inaugurimin e Biden-it


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:47 - 20/01/21 |
Doriana Çepunaj

Këngëtarja, Lady Gaga ka performuar në inagurimin e Joe Biden si president i 46-te i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Siç shihet në videon e mëposhtme, këngëtarja ka kënduar himnin kombëtar në ceremoninë e betimit të Biden dhe Kamala Harris, që u zhvillua në oborrin e ndërtesës së Kongresit Amerikan.

Fituesja e Oscar, Lady Gaga është një mbështetëse e presidentit të sapo zgjedhur Joe Biden./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CNN (@cnn)

Pas