Te Fundit

Laçi mposht Vllazninë në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:28 - 05/02/21 |
Opi Nion

Laçi ka mposhtur në transfertë Vllazninë me rezultatin 1-2 në “Loro Boriçi”, duke hapur në këtë mënyrë garën për titullin kampion të këtij sezoni.

Në fillim të pjesës së dytë kurbinasit kalojnë në avantazh me Nëabueze, por ende pa kaluar 7 minuta Vllaznia barazoi me Imerin.

Ndërkohë, Laçi hidhet në sulm dhe në minutën e 72 gjejnë dhe golin e dytë që shënjoi dhe rezultatin e kësaj ndeshje.

Tashmë Partizani ka një mundësi të artë për të shkurtuar diferencën në renditje me Vllazninë, pasi të shtunën do të përballet me Bylisin e vendit të parafundit./ Opinion.al

Pas