Kronikë

Laç/U përplas me makinën, në gjendje të rëndë drejtuesi i motoritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:15 - 11/06/22 |
Opi Nion

Një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur, ndërsa motori me të cilin udhëtonte është përplasur me një automjet.

Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatës në qytetin e Laçit, ndërsa 45-vjeçari Astrit Gjoka është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Mësohet se ai është në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

Pas