Aktualitet

Kuvendi i Berishës po voton shkarkimin e tij, Basha nis festën në selinë e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:33 - 11/12/21 |
Opi Nion

Në kohën kur Kuvendi i thirrur nga ish-kryeministri Berisha, po hedh në votim shkarkimin e Lulzim Bashës si kryetar i Partisë Demokratike, videoja e mëposhtme e siguruar nga Opinion.al sjell pamjet brenda PD ku po festohet 31-vjetori i themelimit të PD.

Ka qenë kryetari i PD, së Lulzim Basha që teksa zbuloi memorialin e vendosur para selisë të PD , tha se kjo është një ditë kuptimplotë për demokratët dhe i ftoi të pranishmit dhe mediat në ambientet e brendshme të selisë blu./Opinion.al

Pas