-ARKIVA OPINION

KUSH PO I PRISH ZGJEDHJET DHE INTERVISTA ME KRYETARIN E LZHK-se!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 15/06/15 |
root

Të ftuar:

Astrit Patozi

Luan Rama

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zvKtcAXm-WU” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas