-ARKIVA OPINION

KUSH PO GODET ME TRITOL?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:45 - 12/02/15 |
root

Të ftuar:

Lorenc Vangjeli

Blendi Klosi

Arben Ristani

Preç Zogaj

Armand Shkullaku

Artur Zheji

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Gv8hF6N-WG4″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Ky Shkullaku te merzit menderen si me nderhyrjet e te tjereve qe nuk u le rradhe, ashtu edhe me komentet qe u hedh te tjereve qe jane duke folur ..” na ke merzit Shkullaku ” Kur e merr vete fjalen ke njefare llogjike dhe te degjoj me respekt por kur nderhyn dhe hedh llafe si ata te rrugeve njesohesh me ata injorantet me dy klase shkolle. Mesohu te mos hyesh dhe te respektosh rradhen qe te gezon emrin njeri….

Pas