InstaBIZ

Kush këndon më keq live,Era apo Nora? Roberti në siklet,jep këtë përgjigje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 21/10/18 |
b.f

Në pjesën e fundit të programit ‘Shiko kush Luan’, tek loja “Ndaje ose haje” u ulën përballë njëri-tjetrit Robert Berisha, Zaimina Vasjari, Ronela Hajati dhe Genc Salihu. Këtu Robert Berisha hasi në një pyetje tepër të vështire.

Për të fituar sa më shumë pikë për skuadrën lojtarët duhet t’u përgjigjen me sinqeritet pyetjeve ose duhet të hanë një nga ushqimet që ndodhen në tavolinë (që nuk janë aspak të ngrënshme).

I gjendur në një situatë të tillë, por edhe për të shpëtuar shoqen e skuadrës, Ronelën, Robert Berisha vendosi t’i përgjigjet pyetjes se cila këndon më keq live, bashkëshortja e tij Nora apo kunata, Era Istrefi.

“Nora ka mbi 15 vite që është në skenë dhe ka më shumë eksperiencë, prandaj po them që Era këndon më keq live, u përgjigj Robert Berisha.

Pas