Kronikë

Kush janë viktimat e aksidentit në KorçëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:55 - 13/09/22 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur sot në Korçë ku një motor u përplas me një traktor.

Mësohet se viktimat janë Arjan Xhuti dhe Hatixhe Kulla. Sipas informacioneve, Arjan Xhuti ishte drejtuesi i motorit, cili ndërroi jetë rrugës për në spital.

Ndërsa Hatixhe Kulla ishte pasagjere në traktor.

Pas