Aktualitet

Kush janë njerëzit me të zeza që trembën Mesila Dodën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:20 - 21/11/15 |
b.f

Një orë më parë nëpërmjet një statusi në rrjetin social facebook, e frikësuar deputetja Mesila Doda, postoi disa foto në të cilat viheshin re disa njerëz të veshur me të zeza të cilët udhëtonin hipur mbi një makinë. Këto foto kanë vënë në lëvizje policinë e shtetit e cila ka nisur menjëherë verfikimet. Po kush janë njerëzit me të zeza që trembën deputeten? Sipas Policisë ata janë thjesht disa të rinj të cilët ishin duke xhiruar një videoklip dhe që mbanin të veshur rroba diplomimi. Të cilët do të procedohen në gjendje të lirë për shkelje të sigurisë në rrugë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas