Kryesore

Kush janë kryetarët e degëve të PD në Belsh dhe Maliq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:57 - 24/04/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar procesi i votimit për kryetarët e degëve në Belsh dhe Maliq.

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike bën me dije se pas numërimit të fletëve të votimit, Kryetar i PD Dega Belsh u shpall Dritan Cani me 94% vota.

Ndërkohë në Maliq kryetar i degës së PD është zgjedhur Nevjon Kodrasi me 86% vota.

Pas