InstaBIZ

Kush ja ka blerë Kejvinës makinën? Modelja kthen përgjigjen e papritur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:59 - 09/10/18 |
b.f

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të shoëbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthjella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta.

Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun. Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

E tillë është dhe foto e fundit e postuar në Instagram ku shfaqet shumë seksi me një xhaketë në dorë , fustan të zi dhe çizme me lëkurë gjarpri. Por një fans e ka pyetur se cili deputet ia ka blerë makinën qëndron prapa saj. Dhe krejt e qetë, Kejvina i jep përgjigjen epike duke i thënë: “Goni”, dhe ka qeshur me emoji.

Pas