InstaBIZ

Kush ia nxiu syrin Olta Gixharit?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 31/08/15 |
root

Aktorja Olta Gixhari i ka filluar herët pushimet verore. Çdo ditë na ka mbajtur në korrent me foto provokuese nga bregdeti, të cilat i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram. Por mesa duket ndjekësit e saj në Instagram e “kanë ngrënë me sy” aktoren seksi dhe ajo ka patur një incident të vogël gjatë pushimeve. Biondja simpatike ka gërvishtur syrin e saj, teksa përpiqej të bënte “surfing” dhe këtë incident ka dashur ta ndajë edhe me fansat e saj. Për të gjithë atë që e duan shumë Oltën mos të shqetësohen sepse ky mini aksident nuk e dëmton aspak fytyrën e saj.

 

11923044_10207046312894206_1870705876_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas