Emisionet

Kush humbi dhe kush fitoi nga Covid 19?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:21 - 25/11/20 |
el ida

Covid 19 dhe impakti në ekonomi është trajtuar mbrëmjen e 24 Nëntorit në emisionin “Opinion”.

Pasojat ekonomike të pandemisë, si ndryshoi mënyra e të bërit biznes në këtë periudhë dhe cilat qenë bizneset që u preken më shumë nga kjo problematikë? Në pjesën e parë të emisionit, kjo temë u diskutua me 6 të ftuar:

Agron Shehaj

Gjergj Buxhuku

Mira Pogaçi

Oljana Maloku

Ervin Bushati

Rezarta Kapaj

Ndërkohë në pjesën e dytë dhe të tretë janë trajtuar disa inovacione  teknologjike, të realizuar nga të rinj shqiptarë të pasionuar në këtë fushë.

Pas