InstaBIZ

Kush është vajza që vizitoi Ronaldon në hotel, ç’do mendojë Georgina?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:37 - 24/10/18 |
el ida

Cristiano Ronaldo po pushon së bashku me skuadrën e tij në hotel. Ata janë në prag të sfidës së rëndësishme të Juventus ndaj ish-skuadrës së Ronaldos, Manchester United.

Por vëmendje mediatike tashmë ka marrë Ronaldo. Më saktë vizita e papritur që iu bë nga një vajzë në hotel dhe jo nuk është Georgina.

Vajza në fotot më poshtë mendohet të jetë një nga motrat e Ronaldos, por kjo gjë ende nuk është e sigurtë. Kjo pasi vajza seksi nuk është fotografuar fytyra e saj dhe ajo çka shihet është se ajo ka kaluar disa momente me Cristiano-n. Epo ky moment nuk kishte si t’ju shpëtonte paparacve.

Pas