InstaBIZ

Kush është modelja që prishi miqësinë disavjeçare mes Malumas dhe Naymar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 16/10/19 |
el ida

Këngëtari i famshëm, Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin miq të ngushtë prej shumë kohësh deri në momentin që mes tyre hyri modelja seksi, Natalia Barulich, ish-partnerja e Maluma-s.

Dyshja ishin në një lidhje disa vjeçare, madje këngëtari e bëri atë të njohur duke e bërë protagoniste në një videoklip. Por së fundmi, Natalia ka nisur romancë me futbollistin e njohur brazilian, Neymar.

Natalia dhe futbollisti po shijojnë lidhjen e tyre të re, ndërsa sipas burimeve ky i fundit i ka dhënë fund shoqërisë  disa vjeçareme këngëtarin e famshëm./Opinion.al

Pas