Aktualitet

Kush është deputeti me vilë 760 mijë euro? Bardhi: Do e merrni vesh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:08 - 09/05/22 |
Opi Nion

Pas akuzave të mëhershme se një deputet kishte një vilë me vlerë 760 mijë euro, deputeti i PD-së, Gazment Bardhi është pyetur nga gazetarët në përfundim të mbledhjes së Grupit Parlamentar se për kë bëhet fjalë.

Bardhi u përgjigj se shumë shpejt do të merret vesh ndërsa iu sugjeroi gazetarëve se duhet të hetojnë.

Më herët në një mesazh në “Twtter” deputeti Gazment Bardhi shkroi:  “Pyetje për “opozitën e vërtetë”; vilën 760 mijë euro, e shitën apo spo ja ble askush? Nuk mund të mbash peng opozitën për një vilë të pajustifikuar që të ka zbuluar dhe me të cilën të mban peng Edi Rama!!!”./Opinion.al

Pas