Aktualitet

Deputeti i ri i PS i apasionuar pas statuseve në Facebook


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:17 - 28/10/15 |
b.f

TIRANË- Eduard Ndocaj do të bëjë betimin dhe do të zërë vend në Parlamentin e Shqipërisë, pjesë e grupit parlamentar socialist. Për të mësuar më shumë rreth tij na ndihmon edhe faqja në Facebook, ku Ndocaj publikon thuajse gjithçka që nga jeta private e deri tek aktiviteti social-politik. Më poshtë kemi zgjedhur disa prej postimeve të tij më pikante.

12188494_10207998359907730_1019545869_n

Si duket z.Ndocaj është lodhur duke dhënë borxh dhe me sa duket është përballur edhe me mosmirënjohje. Përmes këtij statusi na sjell edhe një fjale të re qe nuk e gjejmë as ne dialektin gegë ‘dizhumane’. Një këshille miqësore për përdorimin e ‘xh’ dhe ‘ç’ si shkronja të alfabetit tone:)

12179391_10207998359547721_20009647_n

Si duket z. Ndocaj i ka justifikuar kilet e teperta me kete foto, duke treguar se pelqen shume mishin dhe jo spinaqin (qe e shkruan serish ne dialekt)…

 

12179169_10207998359867729_868578788_n

Ky eshte nje status ne Facebook ku Ndocaj shprehet i revoltuar me koleget e tij deputete (te inkriminuar). Nuk dime nese do te kete te njejtin mendim nis nga neser?!

12179108_10207998359587722_943599873_n

Ky eshte statusi i Ndocajt per ndeshjen Shqiperi-Serbi qe flet edhe per pushtetare tradhtare… Kush jane keta?!

12178110_10207998359267714_589880003_n

Deputeti i ri duket se i kushton vemendje edhe familjes. Ne kete foto shfaqet duke shetitur rrugeve te Milanos me bashkeshorten:)


 

 

 

 

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas