Aktualitet

Kush është bukuroshja shqiptare qe ndan jeten me Francesco Becchettin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 03/11/15 |
b.f

 

Një femër e bukur dhe shumë më e re se ai. Kaq mund të kuptojë nga fotot kushdo që nuk e njeh bashkëjetuesen bukuroshe të Francesco Becchettit. Ajo është shqiptare, quhet Armela dhe është nëna e dy djemve të Becchettit. Pak kohë më parë, revista Class kishte një material të zgjeruar për Miss-in, që lidhi jetën me biznesmenin italian. Në këtë shkrim thuhej se Armela vinte rrallë në Tiranë dhe kryesisht kohën e saj i pëlqente ta kalonte  me djemtë Reno dhe Brando, mes Romës dhe bregut të kaltër në Francë. “Në 2008-ën u njoha me Armelën dhe mbeta i mahnitur përveç bukurisë, edhe nga eleganca e saj. Fillova ta mikloja pa pushim” ka treguar Becchetti në intervistë, teksa Armela e pason: “Francesco, pas njëfarë kohe, më ftoi për një shëtitje me barkë dhe unë në fillim i thashë po, më pas i thashë se bëra shaka, ai u ndje keq dhe u mundova shumë për ta rregulluar këtë gjë, për të cilën akoma vazhdojmë të qeshim shumë”. Disa muaj më vonë e bëmë atë shëtitje me barkë dhe unë Poncan dhe Kaprin e atyre ditëve të mrekullueshme nuk do t’i harroj kurrë, sikurse nuk do të harroj kurrë atë makinë ku ishin lidhur tollumbace në formë zemre në Paris, mbrëmjen e Vitit të Ri që kaluam për herë të parë bashkë, kur shkuam nga restoranti për të vizituar Harkun”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas