Aktualitet

Kush e kërcënoi Tahirin?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:03 - 14/11/15 |
b.f

TIRANE- Shërbimi sekret shqiptar dhe Drejtoria e Antiterrorit ka nisur hetime intensive për origjinën e e-malit mbritur në adresë të ministrit Tahiri. Burime jo zyrtare nga Ministria e Brendëshme bëjnë të ditur se “35 persona jane duke u mbajtur ne survejim te plote nga policia dhe SHISH pas e-maileve kercenuese mberritur tek ministri Tahiri”. Njesia antiterror dhe sherbimet sekrete kane nisur te paret investigimet per ngjarjen. Akoma asnje e dhene per kercenuesit.

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

  1. Po pse paskemi sherbim sekret Shqiperia. ???jane kot sa me vjedh popullin se vetem sekrete sdin me majt qeveritaret e policia bashke.

  2. edi…asnje vrases nuk lajmeron per vrasjen…..i lutem ississit larg popullit shqiptar….po na qerut parlamentin ….ju falenderoj..se e shpetoni kete popull nga keto vrases me imunitet

Pas