Kryesore

Kush do të zgjidhet Sekretar i Përgjithshëm në PD? Emrat e dy kandidatëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 03/06/22 |
Opi Nion

Prej orës 14:00 kreu i PD, Sali Berisha ka mbledhur kryesinë.

Mësohet se dy kandidatët në garë për Sekretar të Përgjithshëm në PD janë Flamur Noka dhe Arben Ristani.

Gjatë mbledhjes përveç kandidaturave për sekretar të përgjithshëm, do të miratohen kandidaturat edhe për nënkryetar dhe sekretariatet e PD.

Më pas në orën 17:00 të ditës së sotme do të mblidhet Këshilli Kombëtar për të votuar kandidaturat.

Pas