Aktualitet

Kurthi/ Arrestohet para kamerave pedolifi, priste në takim minoren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:00 - 29/06/16 |
b.f

Arrestohet live pedofili, pasi kishte dalë për t’u takuar me një vajzë 13-vjeçare, të cilën e kishte joshur online.

Jeremiah Mace, 65, vjeç nga Hetton-le-Hole, Tyne dhe Wear, kujtonte se po kontaktonte me vajzën, por gjithçka ishte një kurth i anëtarëve të “Drejtësisë së Errët”, të cilët kanë mision zbulimin e pedofilëve në Britani.

Mace, i cili kishte shkëmbente mesazhe perverse edhe një vajzë tjetër 15-vjeçare, konfrontohet me grupin kur ai shfaqet në qendër të qytetit të Njukasëllit pas “takimit” që kishte lënë me vajzën, por në vend të saj gjen prangat e policisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas