InstaBIZ

Kur femra më seksi vesh minifundBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:05 - 02/05/16 |
root

Ajo u shfaq me një minifund xhins dhe i ka lënë të gjithë me gojë hapur, duke dhuruar një pamje shumë “hot”. Ajo ka humbur 30 kilogramë dhe tashmë është kthyer në formën më të mirë të mundshme. Kim Kardashian, e cilësuar si një prej femrave më seksi në botë, u fotografua në New York. 35­vjeçarja, që nuk ka shumë që është bërë nënë për herë të dytë, ka mbërritur me të shoqin, Kanye West për Met Gala.

A new look: Kim Kardashian showed off her thin frame in a nude tank top and denim mini skirt in NYC on Sunday

Easy there, girl: The pinup looked as if she was asking a lot of that tank top during her afternoon out

Forgot to bring luggage Yeezy? Kanye kept it simple in the exact same camo jacket and jeans he had on Friday night

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas