Te Fundit

Kurbin, kapet njeriu që banonte me granatat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:28 - 11/11/15 |
b.f

Luan Ndregjoni, 30 vjeç u arrestua mbrëmjen e sotme në banesën e tij pasi iu gjetën armë zjarri, granata dhe municione luftarake. Sipas Policisë Kurbin, Ndregjoni kishte në banesë një arsenal të konsiderueshëm armësh, midis tyre edhe granata, për të cilat nuk ka ende informacione përse i mbante në banesë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas