Aktualitet

Kurban Bajrami/Berisha: T’i lutemi Zotit që të pranohet çdo lutje e shqiptarëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:23 - 09/07/22 |
el ida

Kryedemokrati Sali Berisha ka uruar ditën e sotme besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Në një postim në rrjetin social “Facebook” shoqëruar  me një foto të tijën me bashkëshorten, Berisha i është drejtuar Zotit, që çdo sakrificë dhe lutje e shqiptarëve të pranohet dhe shpërblehet me mirësi e gëzime.

“Gëzuar Kurban Bajramin. Miq, sot besimtarëve musliman ju urojmë nga zemra, Gëzuar Kurban Bajramin. Së bashku le t’i lutemi Zotit të madh që çdo sakrificë dhe lutje tonë dhe të mbarë shqiptarsve t’a pranojë dhe të na shpërblejë në mirësi, gëzime, shëndet dhe sukses, për ne, familjet tona dhe mbarë kombin shqiptar. Gëzuar! Sb”, shkruan Berisha./Opinion.a

Pas