-Jetë dhe Stil

Kur Tonini këndonte në Estradën e Ushtarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 23/09/15 |
root

Tonin Tërshana ka qenë një nga këngëtarët e Estradës së Ushtarit dhe miqtë e tij e kanë kujtuar sot përmes fotografive. Ka qenë miku i tij Arben Shaka ai që ka hapur arkivat fotografik dhe ka postuar në rrjetet sociale, këtë fotografi ku kanë qenë të rinj. Në të shfaqen edhe emra të njohur të artit shqiptar, si aktori Agron Dizdari, vet pantomisti Arben Shaka si dhe miq të tjerë të këngëtarit, i cili u nda nga jeta dje në mbrëmje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas