Aktualitet

Kur do të pushojnë reshjet e shiut?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:21 - 26/11/21 |
Opi Nion

Shqipëria është përfshirë nga reshjet e shiut prej mbrëmjes së djeshme , ku ndë disa zona nuk kanë munguar edhe stuhitë.

Pritet që moti me reshje shiu, vranësia dhe stuhi të vazhdojë deri në datë 30 Nëntor.

Po ashtu dhe fillimi i muajt dhejtor parashikohet me reshje në territorin tonë dhe në të gjithë rajonin e Ballkanit./ Opinion.al

Pas