InstaBIZ

Kunata e Liam Hemsworth reagim të fortë kundër Mileyt: Ai meriton më shumë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:15 - 22/11/19 |
xhu lia

Disa muaj pas ndarjes mes Liam Hemsworth dhe bashkëshortes së tij Miley Cyrus është shprehur rreth këtij divorci, kunata e aktorit Elsa Pataky.

Modelja dhe aktorja e cila që prej vitit 2010 është martuar me aktorin Chris Hemsworth është shprehur se Liam meriton shumë më shumë se Miley.

“Kunati im, epo … pas një marrëdhënie që i ka kushtuar 10 vjet është disi i mërzitur, por ai po përballet mirë, është një djalë i fortë dhe meriton më të mirën. Mendoj që meriton shumë herë më mirë”,-ka thënë modelja spanjolle për revistën “Hola”.

Gjatë kësaj interviste ajo është ndalur edhe tek marrëdhënia e dy vëllezerve: “Gjithmonë gjen mbështetje në familje, dhe ai është bashkuar me Chris, i cili është aty për t’i dhënë gjithë forcën që i duhej”,-ka përfunduar ajo.

Megjithatë ky reagim i modeles ka qenë i papritur pasi gjatë këtyre viteve ajo ka patur një marrëdhënie të ngushtë me Cyrus. Ato postonin shpesh foto së bashku dhe gjithashtu kanë bërë tutuazhe të ngjashme si kujtim të shoqërisë mes tyre./Opinion.al/

Pas