-U tha në Opinion

Kulla në PD, Bardhi: Pyesni Veliajn dhe Berishën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:12 - 13/01/22 |
Opi Nion

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike është i ftuar sot në emisionin Opinion, ka folur rreth projektit të kullave që po qarkullon nëpër media që prej ditës së djeshme.

I pyetur rreth projektit për ndërtimin e kullave dhe një qendre tregtare në truallin që sot ndodhet selia e Partisë Demokratike.

“Do të duhet të pyesni Veliajn dhe Sali Bershën. Unë kam zero informacione rreth këtij projekti”-tha Bardhi./Opinion.al

Pas