InstaBIZ

Kukulla e Alketa VejsiutBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:35 - 05/10/15 |
root

Si shumë personazhe të tjerë shqiptarë edhe Alketa Vejsiu është kthyer tashmë në një kukull. Moderatorja dhe producentja e “Dance With Me”, është bërë pjesë e një programi bamirësie për të ndihmuar shtresat në nevojë. “Mini” Alketa është një kukull shumë interesante, njëlloj si kukulla e Albana Osmanit, Olti Currit, etj personazheve.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas