Sport

Kukësi, barazimi me Ballshin shkarkon trajnerin dhe stafin teknik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:04 - 08/11/15 |
b.f

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici ka shkarkuar në mbrëmje, stafin teknik të ekipit. Shkarkimi ka ardhur pas barazimit të sotëm me ekipin e Bylisit si edhe rezultateve jo të mira në 10 javë kampionat. Nuk dihet ende kush do e zëvendësojë trajnerin Troisi dhe drejtorin teknik Hasan Lika

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas