Politikë

Kujtim Gjuzi: Donin të inskenonin infektimin tim me COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 22/06/20 |
Opi Nion

Deputeti Kujtim Gjuzi ka deklaruar se kanë dashur ta infektojnë me koronavirus, por sipas tij, nuk ia kanë dalë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjuzi thotë se “Mua nuk me zë Ramcorona covit19 edhe Adriatikut i’a pata thënë kujdes se duan te te inskenojnë ashtu siç deshën te ma inskenonin mua me 06.04.2020”

 “Mike dhe miq. Ju kam thënë: Mua nuk me zë Ramcorona covit19 edhe Adriatikut i’a pata thënë kujdes se duan të të inskenojnë ashtu siç deshën te ma inskenonin mua me 06.04.2020, por unë shkova t’u tregoj se nëse “pjek mish helli” e pjek dmth ja djeg inskenimet ramcovid19 me gjithë karagjozllëqet e shamisë së beqarisë se plakut Ismail bej Fotokopja”, shkruan Gjuzi në Facebook./ Opinion.al

Pas