InstaBIZ

Ku përfunduan muskujt e Vin Diesel?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:36 - 07/10/15 |
root

E pabesueshme por e vërtetë… Vin Diesel ka vënë bark, duke i thënë “lamtumirë” muskujve të tij. Trupi i skalitur i protagonisitit kryesor të filmit “Fast and Furious”, ka përfunduar fiks si trupi i një 48 vjeçari të zakonshëm. Në fotot e fundit të publikuara ai shfaqet i shëndoshë, pa muskuj dhe me bark. Çfarë të ketë ndodhur me aktorin?

Curious Vin: Wearing only shorts, Vin looked to have just woken up from a deep sleep as he surveyed his surroundings

Time waits for no man: Vin first shot to stardom as an action hero with the muscles to back it upTime waits for no man: Vin first shot to stardom as an action hero with the muscles to back it up

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas