Rajoni

Kryetarja e Tetovës pranon humbjen, uron kundërshtarin politik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:23 - 31/10/21 |
Opi Nion

Teuta Arifi, kryetarja aktuale e Tetovës, ka pranuar publikisht humbjen e zgjedhjeve, që janë mbajtur në Maqedoninë e Veriut.

Arifi në një dalje për shtyp nga Tetova ka thënë se nuk kanë arritur rezultat të mirë në këtë raund zgjedhor pasi kundërkandidati i saj udhëheq bindshëm në këtë qytet.

Ajo tha se qytetaret e Tetovës kanë zgjedhur tjetër udhëheqje për katër vitet e ardhshme dhe në fund të fjalimit e ka uruar Billal Kasamin për fitoren.

Pas