Aktualitet

Kryeministri Rama në Presidencë, takohet me Bajram BegajnBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 03/10/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur paraditen e sotme në Presidencë, ku do të takojë presidentin Bajram Begaj.

Paraprakisht mësohet se do të jetë takim joformal mes kreut të qeverisë Rama dhe kreut të shtetit Bajram Begaj./Opinion.al

Pas