Emisionet

Kryeministri Edi Rama përballë gazetarëve sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:56 - 22/04/21 |
Opi Nion

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisonin “Opinion” do të jetë kryeministri Edi Rama.

Kryeministri Rama do të përballet me një panel gazetarësh, teksa do të flasë për fushatën zgjedhore, raportet me opozitën dhe presidentin, pritshmëritë për zgjedhjet e së dielës, por dhe ngjarjet e fundit të fushatës.

Për më tepër ndiqni emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme në orën 21:00./Opinion.al

Pas