Emisionet

Kryeministri Edi Rama i ftuar sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:52 - 25/03/21 |
Opi Nion

Kryeministri i vendit Edi Rama do të jetë i ftuar sot në mbrëmje në emisionin “Opinion”.

Rama përballë gazetarëve do të jap përgjigje për disa nga çështjet më të nxehta të aktualitetit si fushata zgjedhore, lista e kandidatëve për zgjedhjet elektorale të 25 prillit apo dhe situata epidemiologjike dhe ritmi i vaksinimit në vend.

Për më shumë ndiqeni sot në emisionin “Opinion” në orën 21:00 ./Opinion.al

Pas