Life Style

Kryemadhi shfaqet në lokal me bashkëshorten e Bashës, çfarë diskutuan?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:59 - 04/02/21 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shfaqur ditën e sotme në një takim me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Duket se marrëdhënia e Bashës dhe Kryemadhit nuk është vetëm bashkëpunim politik, por dhe afrimitet familjar. Në foto, Kryemadhi dhe bashkëshortja e Bashës, shfaqen duke bashkëbiseduar në një lokal.

Të dyja duken të përqendruara në bisedën e tyre që mund të jetë politika e ditës, zgjedhjet apo edhe çështje të tjera  familjare.

Pas