Aktualitet

Kryemadhi nga Berati: Kemi pasur 3 mandate, këtë radhë marrim 4


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 18/04/21 |
Opi Nion

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka qenë ditën e sotme në qarkun e Beratit në fushatën përmbyllëse të fushatës elektorale të LSI.

Në fjalën e saj Kryemadhi ka theksuar se LSI gjithmonë ka marrë 3 mandate në këtë qark, por këtë vit synohet që të merret dhe mandate i katërt.

 “LSI i ka pasur gjithmonë tre mandate, por rrugëtimet tona kanë qenë me pengesa. Lefter jam i bindur që t’i tre mandatet e LSI do e thyesh duke marrë të 4-in, sepse besoj tek dëshira që kanë sot të gjithë qytetarët e Shqipërisë për ndryshim, sepse më e rëndësishme është lufta që ne bëjmë për familjet, të rinjtë dhe të rejat.”- tha Kryemadhi./Opinion.al

Pas