Aktualitet

Kryebashkiakja e Përmetit infektohet me koronavirus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:23 - 05/11/20 |
Opi Nion

Kryetarja e Bashkisë së Përmetit, Alma Hoxha ka rezultuar pozitive me koronavirus. Lajmi është bërë i ditur nga vetë kryebashkiakja përmes një statusi në rrjetet sociale.

Hoxha shkruan se pas shfaqes së simptomave është karantinuar dhe do të vazhdojë punën nga shtëpia.

 “Të nderuar bashkëqytetarë! Për shkak të shfaqjes së disa simptomave të para, unë dhe familja ime jemi vetë-izoluar duke respektuar rregullat dhe shmangur çdo kontakt të mundshëm.

Pak më parë, më konfirmuan rezultatin pozitiv ndaj Covid-19, për këtë arsye do të vazhdoj qëndrimin dhe punën nga shtëpia deri në përmirësim të gjendjes për t’ju rikthyer sërish angazhimeve. Ju uroj shëndet, kujdes për veten dhe të afërmit”, shkruan Alma Hoxha./ Opinion.al

 

Pas