InstaBIZ

Kroaci: Ilda Bejleri takon futbollistët e Kombëtares


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:07 - 27/10/15 |
root

Gazetarja e Super Sport, Ilda Bejleri ka takuar dy nga futbollistët e Kombëtares Kuq e Zi, Bekim Balaj dhe Odise Roshi. Të dy djemtë luajnë në skuadrën kroate Rijeka, ku me siguri Ilda do të bëj një reportazh për të dy futbollistët. Edhe në Kroaci Ilda dhe dy djemtë nuk harrojnë kurrsesi të bëjnë simbolin e shqiponjës.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas