Kryesore

Kritikat e Ramës për grumbullimin e qytetarëve, PD: Është i frikësuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:22 - 30/03/21 |
Opi Nion

Partia Demokratike ka reaguar pas kritikave të kryeministrit Edi Rama për grumbullimin e qytetarëve, duke rritur kështu mundësinë e përhapjes më shpejtë të COVID-19.

Sipas PD, kryeministri ka frikë nga qytetarët e Shqipërisë që duan të sjellin ndryshimin, pasi ka dështuar në 8 vite qeverisje.

REAGIM I PD

Rama ndihet i frikësuar nga qytetarët e Shqipërisë që duan të sjellin ndryshimin që i nevojitet vendit tonë.  Ka vetëm dy mundësi: një lider që punon për ju, për të sjellë ndryshimin që i nevojitet Shqipërisë, për t’i përmirësuar jetët tona, ose Rama i cili dështoi për 8 vite dhe ua dha Shqipërinë oligarkëve.  Më 25 prill, Shqipëria do të fitojë dhe Rama do të humbë!/ Opinion.al

Pas