Aktualitet

Kreu veprime të turpshme me 2 të mitura, nisin hetimet për 80-vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:47 - 26/05/21 |
Opi Nion

Prokuroria ka nisur hetimet për një 80-vjeçar, i cili dyshohet se ka përndjekur dhe kryer veprime të turpshme me dy vajza të mitura në rrugën ‘Dervish Hima’ në Tiranë.

 Policia njofton se janë referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin me inicialetB. K., 80 vjeç.

Më datë 25.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin B. K., 80 vjeç, sepse në rrugën “Dervish Hima”, dyshohet se ka përndjekur dhe kryer veprime të turpshme me 2 shtetase të mitura”, njofton policia./Opinion.al

Pas