Aktualitet

Kosovë, e diela shpallet ditë zie në nderim të viktimave të Parisit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:51 - 14/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, ka shpallur të dielën ditë zie në Kosovë, në nderim të viktimave të sulmeve terroriste të mbrëmshme në Paris dhe në solidarizim me popullin e Francës.

Me vendim të Presidentes Jahjaga, flamujt ulen në gjysmë shtizë në të gjitha objektet shtetërore të Republikës së Kosovës, brenda dhe jashtë vendit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas