InstaBIZ

Koronavirusi, infektohet aktori i njohur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:12 - 16/03/20 |
Opi Nion

Koronavirusi vjon të përhapet në të gjithë botën, ndërsa dy vendet më të prekura janë Italia dhe Kina, kjo e fundit duket se po shkon drejt izolimit të virusit.

Ndërkohë, aktori i njohur Idris Elba ka pranuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus.

Ai thotë se ndihet mirë dhe nuk ka simptoma për momentin. Aktori është vendosur në karantinë nga momenti kur zbuloi se ishte i ekspozuar ndaj virusit./ Opinion.al

Pas