Kryesore

Koronavirus/ Kosova, njësoj si dje regjistron 2 viktima


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:14 - 21/05/21 |
Opi Nion

Kosova ka regjistruar në 24 orët e fundit 2 viktima dhe 58 raste të reja nga COVID-19.

Bëhet me dije se viktimat janë regjistruar në Mitrovicë e Prizren ndërsa më shumë raste pozitive janë shënuar në Lipjan, 8 të tilla.

Kujtojmë se ky bilanc është i ngjashëm me shifrat e rasteve të reja por edhe viktimave regjistruar ditën e djeshmr ku pati 2 viktima dhe 55 raste të reja./Opinion.al

Pas