Kronikë

Korçë/ Traktori përplas motorin, ka viktimaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:13 - 13/09/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Zëmblak në Korçë. Mësohet se një traktor është përplasur me një motorr.

Për shkak se përplasja ka qenë e fortë kanë humbur jetën dy persona. Sipas informacioneve, kanë ndërruar jetë drejtuesi i motorrit dhe ai i traktorit.

Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

Pas