Aktualitet

Kongresmenë amerikanë në Tiranë, Kim: Diskutime të rëndësishme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 07/11/21 |
Opi Nion

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka njoftur praninë e kongresmenëve amerikane në takime me politikanë shqiptarë gjatë ditës së nesërme.

Përmes një publikimi në Tuiter, Kim bën me dije se kongresmenët do të kenë diskutime të rëndësishme me udhëheqësit shqiptarë.

“Kënaqësi të mirëpres anëtarët e Kongresit Elissa Slotkin, David Valadao dhe Jake LaTurner në Tiranë për diskutime të rëndësishme me udhëheqësit shqiptarë. Na ndiqni nesër për më shumë detaje”, shkruan Ambasadorja./Opinion.al

 

Pas