Kronikë

Konflikt në Lezhë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:15 - 04/04/20 |
Opi Nion

Një konflikt mes disa të rinjve në periferi të Lezhës, ka përfunduar me plagosjen e një personi. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së shtunës, ndërsa i riu, i goditur me mjete të forta, ka marr plagë në pjesë të ndryshme të trupit dhe është dërguar në spital.

Nuk bëhet ende me dije identiteti i tij. Sikurse mësohet, lidhur me ngjarjen policia ka shoqëruar në komisariat një person dhe po punon për zbardhjen e saj./Opinion.al

Pas