Kryesore

Konfirmohen katër raste me koronavirus në Kosovë dhe asnjë vdekje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:19 - 15/07/21 |
Opi Nion

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga 1 mijë 476 testime, 4 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

Bëhet me dije gjithashtu se nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes. Sot janë shëruar 5 qytetarë dhe numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105,514. Raste aktive mbeten 105./Opinion.al

Pas