Aktualitet

Komisioni i Venecias në Tiranë për reformën në drejtësi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 02/11/15 |
b.f

TIRANE- Sot në Tiranë ka mbërritur një delegacion nga Komisioni i Venecias, i cili do të ketë një sërë takimesh të nivelit të lartë mbi reformën në drejtësi. Raporterët e Komisionit do të qëndrojnë në 2 dhe 3 nëntor në kryeqytetin shqiptar, ku pritet të takohet me Presidentin e Republikës Bujar Nishani, Kryeministrin Edi Rama, kreun e Gjykatës Kushtetuese dhe të Gjykatës së Lartë, ministrin e Drejtësisë, etj.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas